Hakkımızda

Algodon Tekstil 2010 yılında, 20 yıllık iş tecrübesine sahip kurucuları tarafından, hazır giyim ürünleri ihraç etme amacıyla, İstanbul/Türkiye’de kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren; yıllar içerisinde düzenli olarak büyümüş, müşteri portföyünü devamlı olarak genişletmiş ve aylık 700.000 adet kapasiteye ulaşmıştır. Algodon Tekstil, müşteri ve ürün yelpazesindeki zenginlik sayesinde, modellerini her zaman güncel tutmaktadır.

Algodon Tekstil, 67 kişilik tecrübeli personel kadrosu ile yüksek kaliteli servis ve rekabetçi fiyatları müşterilerine en kısa terminlerle sunmaktadır.

Firmamız; Tekstil Sektörü’nün en iyi imalatçılarından biri olarak; tüm örme bayan, erkek ve çocuk ürünlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Sektördeki bu başarımızın, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimsemiş personelimizden kaynaklandığına inanıyoruz.

2014 yılından itibaren BSCI, SEDEX, SGS, DISNEY ve UNIVERSAL Fama sertifikalarıyla SGS ve SEDEX onaylı atölyelerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Uzun yıllardır tekstil sektörüne hizmet veren kişilerden oluşan Algodon Tekstil olarak, tekstil sektörüne hizmet vermekten ve tecrübemizi her sene arttırıyor olmaktan dolayı müteşekkiriz. En büyük motivasyon kaynağımız ise önümüzdeki senelerde de sizlere hizmet sunma fırsatına sahip olmaktır.

Yukarı Çık